teampaginagroter

Team REBO VVE Management

De Teamleden
Stellen zich voor

Anique Lensing

Accountmananger
0314 - 369290
a.lensing@rebogroep.nl

Titel

Anouk Evers Mr.

Accountmanager
0314 - 36 92 90
a.evers@rebogroep.nl

Titel

Bas Janssen

Accountmanager
0314 - 36 92 90
b.janssen@rebogroep.nl

Titel

Bob Winterink

Accountmanager
0314-369290
b.winterink@rebogroep.nl

Titel

Bregje Sloot

Accountmanager | Managing Partner
0314 - 36 92 90
b.sloot@rebogroep.nl

Titel

Carin Nomen

Hoofd VVE Administratie
0314 - 36 92 90
c.nomen@rebogroep.nl

Titel

Chris Zillevolde Ing.

Technisch Manager
0314 - 36 92 90
c.zillevolde@rebogroep.nl

Titel

Christian Hendertink

Technisch Manager
033-4502670
c.hendertink@rebogroep.nl

Titel

Clemens Nijhuis

Administrateur
0314 - 36 92 90
c.nijhuis@rebogroep.nl

Titel

Esther Burgers

Manager VVE
0314 - 36 92 90
e.burgers@rebogroep.nl

Titel

Gerard van de Ree RMT

Accountmanager
033 - 450 26 60
g.vanderee@rebogroep.nl

Titel

Giorgina van Zaalen

Junior Accountmanager
0314 - 36 92 90
g.vanzaalen@rebogroep.nl

Titel

Hendrik-Jan Sellink

Accountmanager
0314 -36 92 90
h.sellink@rebogroep.nl

Titel

Inge Meijer - Pelkman

Medewerker KCC VVE
0314 -369290
i.meijer@rebogroep.nl

Titel

Jan Pater

Accountmanager
033 - 450 26 60
j.pater@rebogroep.nl

Titel

Mariska Grondman

Medewerkster KCC
(0314) 369290
m.grondman@rebogroep.nl

Titel

Meo Gravesteijn

Accountmanager
033 - 4502660
m.gravesteijn@rebogroep.nl

Titel

Natasja Talmon

Accountmanager
0314-369290
n.talmon@rebogroep.nl

Titel

Paul Weterings

Accountmanager
033-4502660
p.weterings@rebogroep.nl

Titel

Peter de Rooij Ing.

Technisch Manager
033 - 450 26 60
p.derooij@rebogroep.nl

Titel

Reinier de Man Ing.

Technisch Manager
0314 - 36 92 90
r.deman@rebogroep.nl

Titel

Rene Blecking

Medewerker KCC
0314 - 36 92 90
r.blecking@rebogroep.nl

Titel

Rianne Veenink

Medewerker KCC VVE
0314 - 36 92 90
r.veenink@rebogroep.nl

Titel

Robert Turk MSc MM

Accountmanager
0314 - 36 92 90
r.turk@rebogroep.nl

Titel

Sander Knaven

Technisch Manager
0314 - 369 290
s.knaven@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij:

Help de verspreiding van het Coronavirus te voorkomen.

Voor bezoek zijn onze kantoren beperkt, met inachtneming van alle RIVM voorschriften, geopend. Neem bij voorkeur telefonisch of per e-mail contact met ons op, want we werken op dit moment het liefst op afspraak. Door goed geïnformeerd te blijven en de adviezen op te volgen, kunnen we onszelf en anderen beschermen. De meest actuele COVID-19 informatie is te vinden op de website van de Rijksoverheid.

Ga naar REBO en Corona