Banner hoofden site

Team REBO VVE Management

De Teamleden
Stellen zich voor

#Vacatures

Kom bij het REBO team!
0313 - 74 50 72
hr@rebogroep.nl

Titel

Anique Lensing

Accountmananger
0314 - 36 92 90
a.lensing@rebogroep.nl

Titel

Anouk Evers Mr.

Accountmanager
0314 - 36 92 90
a.evers@rebogroep.nl

Titel

Bas Janssen

Accountmanager
0314 - 36 92 90
b.janssen@rebogroep.nl

Titel

Bob Winterink

Account-/ Technisch Manager
0314 - 36 92 90
b.winterink@rebogroep.nl

Titel

Bregje Sloot

Accountmanager | Managing Partner
0314 - 36 92 90
b.sloot@rebogroep.nl

Titel

Carin Nomen

Hoofd VVE Administratie
0314 - 36 92 90
c.nomen@rebogroep.nl

Titel

Chris Zillevolde Ing.

Technisch Manager
0314 - 36 92 90
c.zillevolde@rebogroep.nl

Titel

Christian Hendertink

Technisch Manager
033 - 45 02 670
c.hendertink@rebogroep.nl

Titel

Clemens Nijhuis

Administrateur
0314 - 36 92 90
c.nijhuis@rebogroep.nl

Titel

Eric van Wijngaarden

Junior Accountmanager
0314 - 36 92 90
e.vanwijngaarden@rebogroep.nl

Titel

Esther Burgers

Manager VVE
0314 - 36 92 90
e.burgers@rebogroep.nl

Titel

Gerard van de Ree RMT

Accountmanager
033 - 45 02 660
g.vanderee@rebogroep.nl

Titel

Giorgina van Zaalen

Junior Accountmanager
0314 - 36 92 90
g.vanzaalen@rebogroep.nl

Titel

Hendrik-Jan Sellink

Accountmanager
0314 -36 92 90
h.sellink@rebogroep.nl

Titel

Inge Meijer - Pelkman

Medewerker KCC VVE
0314 -36 92 90
i.meijer@rebogroep.nl

Titel

Jan Pater

Accountmanager
033 - 45 02 660
j.pater@rebogroep.nl

Titel

Koert van Brakel

Accountmanager VVE
0314 - 36 92 90
k.vanbrakel@rebogroep.nl

Titel

Marcel Bouma

Technisch Manager
0314 - 36 92 90
m.bouma@rebogroep.nl

Titel

Mariska Grondman

Medewerkster KCC
0314 - 36 92 90
m.grondman@rebogroep.nl

Titel

Maurice Wijnhoud

Technisch Manager VvE
0314 - 36 92 90
m.wijnhoud@rebogroep.nl

Titel

Max Lieferink

Junior Technisch Manager VVE
0314 - 36 92 90
m.lieferink@rebogroep.nl

Titel

Meo Gravesteijn

Accountmanager
033 - 45 02 660
m.gravesteijn@rebogroep.nl

Titel

Natasja Talmon

Accountmanager
0314 - 36 92 90
n.talmon@rebogroep.nl

Titel

Peter de Rooij Ing.

Technisch Manager
033 - 45 02 660
p.derooij@rebogroep.nl

Titel

Rene Blecking

Medewerker KCC
0314 - 36 92 90
r.blecking@rebogroep.nl

Titel

Rianne Veenink

Medewerker KCC VVE
0314 - 36 92 90
r.veenink@rebogroep.nl

Titel

Robert Turk MSc MM

Accountmanager
0314 - 36 92 90
r.turk@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij: